İstanbul / TÜRKİYE
Türkçe TÜRKÇE

Kurumsal Ziyaretler

Anasayfa

Haberler

Kurumsal Ziyaretler

Kurumsal Ziyaretler

 

 

 

 

 

İstanbul Milletvekili Serap Yaşar’a Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Genel Kurulu’nda kabul ettirdiği “Avrupa’da Kayıp Mülteci ve Göçmen Çocuklar” konulu raporuna ilişkin teşekkür ziyaretinde bulunduk.

 

 

 

 


 

 

 

Dernek Başkanımız Av. Abdullah Resul Demir ve Yönetim Kurulu üyemiz Av. İbrahim Ergin, eski Kurumsal İlişkiler Koordinatörümüz Öz İletişim İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Zinet Özlem Akgüç’ü yeni görev yerinde ziyaret etti.

 

 

 

 


 

 

 

 

Dernek Başkanımız Av. Abdullah Resul Demir ve Yönetim Kurulu üyemiz Av. İbrahim Ergin, Türkiye Eşitlik ve İnsan Hakları Kurumunu ziyaret edip mültecilere yönelik ayrımcılık ve insan hakları ihlalleri üzerine fikir paylaşımında bulundular.

 

 

 

 

 


 

 

Dernek başkanımız, yönetim kurulumuz, İHH yönetimi ve avukatlarımızdan oluşan heyet ile Emniyet Genel Müdürümüz sayın Mehmet Aktaş beyi makamında ziyaret ettik.

 

 

 

 


 

 

 

Genel başkanımız Av. Abdullah Resul Demir, Bşk.Yrd. Av. İbrahim Ergin, İHH Bşk. Yrd. Said Demir ve İHH Ankara bürosundan Enes Arıkan ile birlikte, İçişleri Komisyonu Başkanı ve Milletvekilimiz Celaleddin Güvenç beye çalışma ziyaretinde bulunduk.