İstanbul / TÜRKİYE
Türkçe TÜRKÇE

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa

Sayfalar

Hizmet Sözleşmesi

Bağışlayan ‘http://www.umhd.org.tr‘ internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle derneğimize dilediği miktarda bağış yapabilecektir.

Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek ULUSLARARASI MÜLTECİ HAKLARI DERNEĞİ’nin ‘Ali Kuşçu Mah.Fatih Türbesi Sok.No:31 D:2 Fatih/İstanbul adresine posta yoluyla veya [email protected] elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde derneğimizin bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Yapılacak bağış işleminden dernek herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.