İstanbul / TÜRKİYE
Türkçe TÜRKÇE

Bir Çanta Bin Hayal

Anasayfa

Manşet

Bir Çanta Bin Hayal

Bir Çanta Bin Hayal

Uluslararası Mülteci Hakları Derneği (UMHD) olarak, Sınırsız Şenlik projesi kapsamında bu yıl “Bir Çanta Bin Hayal” Kampanyası ile bir kez daha küçük yüreklere ulaşıyoruz.

Yeni eğitim-öğretim yılının başlangıcı dolayısıyla Kilis bölgesinde yaşayan yetim ve mülteci öğrencilere yönelik düzenleyeceğimiz “Kırtasiye Dağıtımı” kampanyası ile minik yüreklerin yüzünü bir nebze olsun güldürebilmek adına gönüllü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte yola çıkıyoruz.

UMHD ailesi olarak, “Bir Çanta Bin Hayal” kampanyamız kapsamında çocuklara yönelik bir dizi etkinlik ile Akademi camiasından değerli isimlerin de bölgedeki eğitmen ve öğretmenlere yönelik vereceği eğitim ve konferanslardan oluşan “Sınırsız Şenlik” adlı programımızın dördüncüsünü düzenleyeceğiz. Kilis’te düzenleyeceğimiz bu eğitim ve etkinlikler dizisi ile çocukları hem eğlendirip hem de sevindirmeyi amaçlıyoruz.

 

Bu yıl “Bir Çanta Bin Hayal” sloganı ile yola çıktığımız bu etkinlikle 1000 çocuğa ulaşmayı hedefliyoruz. Sizler de kırtasiye seti bağışlayarak bir çocuğun hayallerine ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

1 adet kırtasiye seti bedeli: 100 TL

Ziraat Banka Hesabı - Fatih Şubesi

ULUSLARARASI MÜLTECİ HAKLARI DERNEĞİ

IBAN : TR84 0001 0004 8867 9771 3750 08