İstanbul / TÜRKİYE
Türkçe TÜRKÇE

Almanya Kayıp Çocuklar Olduğunu Doğruladı

Anasayfa

Haberler

Almanya Kayıp Çocuklar Olduğunu Doğruladı

Almanya  Kayıp Çocuklar Olduğunu Doğruladı

Almanya Federal Kriminal Dairesi Avrupa’da kaybolan çocuklarla ilgili olarak açıklamda bulundu. Yapılan açıklamada; sadece Almanya’da 607’si 13 yaşın altında olmak üzere reşit olmayan 1579 çocuğun kayıp olduğu belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan dernek başkanımız Av. Abdullah Resul Demir, Almanya tarafından verilen rakamların tam olarak gerçeği yansıtmadığına vurgu yaparak, “Sığınmacı çocukların özellikle organ mafyalarının ve fuhuş çetelerinin eline düşmüş olmasından endişe ediliyor.”dedi.

Dernek başkanımız Av. Resul Demir’in Avrupa’da kaybolan mülteci çocuklarla ilgili olarak  yaptığı önemli açıklamalardan satır başları şu şekilde:

“Avrupa’da Kayıp Çocuk Sayısı Neden Fazla?”

Av. Resul Demir çocukların organlarının kullanıldığına dair iddialar birçok ülkede dile getirildiğine kaydederek, Neden Türkiye’de değil de Avrupa’da bu kadar çok çocuk kayıp?’ sorusunun önemine vurgu yaptı.

“Refakatsiz Çocuklar Hedeflerinde”

Av. Demir Avrupa’da 3 milyon mülteci çocuk olduğunu ve resmi rakamlara göre 10 binden fazla mülteci çocuğun kayıp olduğunu belirtti.  Demir, kayıp çocuk sayının daha yüksek olduğunu belirtirken bu çocukların suç örgütlerinin eline düştüğünü ifade eti.

“Hristiyan Ailere ve Eşcinsellere Evlat Veriliyorlar”

Av. Demir mülteci çocukların isimlerinin değiştirilerek çocuğu olmayan hristiyan ailelelere verildiği ve en önemlisi tamamen eşcinsel sapkınlar tarafından evlatlık verildiklerinin altını çizdi.